* Penzion na Prasive ubytovanie Vysni Lhoty

Penzion Vysni Lhoty na Prasive Ubytovanie Penzión na Prašivé Komorní Lhotka : Pekná horská chata s celoročnou prevádzkou sa nachádza na vrchole hory Prašivá (706 m nm) v Moravskoslezských Beskydách, 6 km od centra obce v smere Dobratice. K chate sa dostanete po asfaltovej komunikácii z Vyšní Lhoty, na bicykli z Kotáře a Komornej Lhotky. Priamo vo vežičke chaty je rozhľadňa, ktorá je v súčasnosti neprístupná.

Penzion chata na Prašivé Komorní Lhotka ubytovanie :
Chata má kapacitu 25 lôžok. Je tu 1 dvojlôžková izba, 1 trojpostelová izba, 2 šesťlôžkové izby a 1 osempostelová izba. Izby sú jednoducho zariadené. Sociálne zariadenie je na poschodí - kúpeľňa so sprchou a WC. Pre ubytovaných je k dispozícii spoločenská miestnosť s TV, videom, vežou a detským kútikom s množstvom hračiek. V predsieni je vystlaný medveď.

Komorní Lhotka ubytovanie penzión Na Prašivé reštaurácia :
Všetky jedlá tu pripravujú klasickým spôsobom z čerstvých domácich surovín. Stravovanie formou raňajky, obedy, večere.

Na Prašivé chata penzión ubytovanie Komorní Lhotka služby :
Horská chata ponúka ubytovanie so stravovaním. Chata je vhodná pre rodinné a detské rekreácie, víkendové pobyty, ale i pre ubytovanie na Vašich cestách a pre skupiny pracovníkov v okolí alebo školy v prírode a pod. Súčasťou horskej chaty je aj spoločenská miestnosť. Vonku posedenie s otvoreným ohniskom, hojdačky atď. Psíka tu ubytujú zadarmo. Parkovanie pri objekte.

Dovolenka Beskydy ubytovanie Komorní Lhotka horská chata na Prašivé turistika :
Chata slúži ako východiskový bod do blízkych či vzdialenejších oblastí Moravskoslezských Beskýd. Neďaleko chaty sa nachádza drevený kostol sv. Antonína z roku 1640. Navštívte tradičnú púť na sv. Antonína (13. júna). Pešia turistika, cykloturistika (trasy cez okolité kopce - Godula, Ropička, Kotar a Prašivá). V zime bežkarské lyžovanie v okolí, zjazdové lyžovanie aj pre začiatočníkov, ľadový hokej, horolezectvo (na cvičných stenách). Bowling v miestnom kultúrnom dome, výlety do okolia. Kúpanie - bazén u Hotelu Premiér, rekreačné stredisko Zátišie (Lesanka), priehrada Těrlicko alebo Žermanice. Nošovice so známym pivovarom Radegast. V Komornej Lhotke sú novo zrekonštruované bylinné kúpele alebo fínska sauna.
Penzion Vysni Lhoty na Prasive - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Vysni Lhoty na Prasive - hotel má reštauráciuPenzion Vysni Lhoty na Prasive - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Vysni Lhoty na Prasive - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Vysni Lhoty na Prasive - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Vysni Lhoty na Prasive - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Vysni Lhoty na Prasive - Izby s vlastnou toaletouPenzion Vysni Lhoty na Prasive - v izbach je telefon